Alış Ofisi
İade Ofisi
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati
İndirim Kodu
 • Ücretsiz İptal ve Değişim
 • En İyi Fiyat Garantisi
 • Ön Ödemesiz Rezervasyon
 • 7/24 Destek ve Yol Yardımı
NEDEN BİZ
Araç Kiralamada;
Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin !
 • ANINDA REZERVASYON
 • MİSAFİRLERİMİZİN GÜVENLİĞİ
 • BAKIMLI ARAÇLAR
 • 24/7 İLETİŞİM
 • EN İYİ FİYAT FIRSATLARI
KAMPANYALAR
Yorumlar
 • Adnan G.
  Güler yüzlü ve kaliteli hizmet, yeni ve temiz araçlar. Kesinlikle 5 yıldız.
 • Harun T.
  Kiraladığımız araç çok yeni ve temizdi.
 • Abdallah M. H. A
  Great staff, great cars and happy customer (:
 • Simay B.
  Herşey güzeldi. Türkiye'nin her noktasında olmaları ayrıca avantaj!
SIKÇA SORULAN SORULAR
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Araç kiralamak araç satın alım fiyatlarının da fazlasıyla yükselmesiyle son dönemlerde hem kurumsal hem bireysel kullanıcılar için daha da albenili bir hale geldi. Kredi çıkar mı çıkmaz mı? demekten ziyade insanlar daha çok kiralama şirketlerine yönelmeye başladı. Bizler de siz değerli müşterilerimiz için araç kiralamalarda dikkat edilmesi gereken noktaları derledik.


Doğru İhtiyacın Belirlenmesi: Atmanız gereken ilk adım bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre sizin için doğru aracı seçmek olmalı. Sadece evden işe giderken kullanılacak bir araç için ultra lüks bir araç seçimi her zaman doğru olmayabilir.

Doğru Firmanın Belirlenmesi: Bu tip durumlarda bu tecrübeye sahip bir eş dost akrabadan fikir almak daha doğru iken böyle bir olanağınız yoksa internet üzerinden araştırmalar yapabilirsiniz. Kurumsal ve saygın firmalar (yurtdışına da hizmet veriyor olması v.b) tercih etmeniz gereken firmaların başında gelmelidir.

Erken Rezervasyon: Eğer uzun dönem değil de günlük araç ihtiyacınız var ise mutlak olarak  1-2 hafta öncesinden aracınızı rezerve ettirin. Bayram, yılbaşı, sömestr tatili gibi zamanlarda istediğiniz aracı istediğiniz fiyatta bulamayabilirsiniz. 

Aracın Sigorta Durumunu Öğrenmek: Araç kiralarken çok basit gibi görünen bu soru kaza anında ne kadar doğru olduğunu kanıtlıyor. Aracı ful sigortalı kiraladığınızdan mutlaka emin olun. Ve kaza anında sizden istenen belgeleri bir yere mutlaka not edin.

Km Durumu ve Km Sınırı: Adınıza ayrılan aracı teslim alırken aracın kilometre bilgisini mutlaka öğrenin. Mümkün olduğunca düşük kilometreli araçları tercih edin. Ayrıca kiralama yapacağınız süredeki kilometre sınırınızı mutlaka öğrenin.

Sözleşme: İmzalayacağınız sözleşmenin mutlaka bir kopyasını alın ve imzalamadan önce okuyun. Bu sizi kiralama sonrasında sıkıntılı bir duruma düşmekten mutlaka koruyacaktır.Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?
Kaza Durumunda Ne Yapmalıyım?
Günümüzde artık her şehrin kalabalık ve günün her saatinde trafik keşmekeşi ile dolup taştığını düşünürsek, kiraladığınız aracı da kendinizi de güvende tutmayı düşünmek en doğrusu. Peki herkesin başına gelebilecek kaza durumlarında ne yapılmalı? Öncelikle hangi lokasyondan araç kiralarsanız kiralayın mutlaka kiralama firmasından etkin bir ful kasko satın almanız tavsiye edilir. Siz araç başında değilken aracınızın başına bir şey de gelse ful kasko sizi bu durumda bile koruyacaktır. Kaza anında almanız gereken kaza raporu / görgü tespit tutanağını aldığınız zaman ise de siz üzerinize düşen her şeyi yapmış olacaksınız.
Kaza Durumunda Ne Yapmalıyım?